close
متخصص ارتودنسی
هزینه اقامت در هتل های چهار شهر پرطرفدار ایران
صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
محصول پرفروش فروشگاه
Title
عنوان محصول
قیمت : ...
خرید پستی
توضیحات محصول
در صورتی که محصولی جهت فروش دارید و خواهان تبلیغات آن در مجله اینترنتی ایرانی هستید به ما اطلاع دهید
موضوعات
آمار
● آمار مطالب کل مطالب : 499 کل نظرات : 2 ● آمار بازدید بازدید امروز : 16 بازدید دیروز : 53 بازدید هفته : 81 بازدید ماه : 89 بازدید سال : 89 بازدید کلی : 89 ● اطلاعات شما آی پی : 54.224.91.246 مروگر : سیستم عامل :
آرشیو
اگر تمایل دارید مطالب روزانه را در ایمیل خود دریافت نمائید، در خبرنامه نشانی ایمیل خود را ثبت کنید


هزینه اقامت در هتل های چهار شهر پرطرفدار ایران

هیئت تحریریه مجله
13:44
مجله ایرانی

هزینه اقامت در هتل های چهار شهر پرطرفدار ایران
روزنامه هفت صبح: بستگی دارد چه زمانی اقدام کنید. اگر دست بجنبانید و همین امروز برای رزرو اتاق اقدام کنید احتمالا با بسته های تخفیفی باورنکردنی رو به رو می شوید که در خواب هم نمی بینید. گزینه های سفر در ایام نوروز بسیار است. اما خیلی ها از تهران غافل می شوند. هر چقدر در طول سال تهران شلوغ و پرترافیک و با هوایی آلوده است، ایام نوروز خلوت است و جان می دهد برای یک سفر آرام و بی دغدغه و البته با هزینه ای کم.
  
این گفته رییس اتحادیه هتل داران و هتل آپارتمان تهران را دریابید که می گوید «در طول ایام عید نوروز هتل های تهران تخفیف 40 درصدی را در اقامت مسافران اعمال خواهندکرد.» این به جذابیت تهران اضافه می کند. البته هتل های شهرهای دیگر کشور نیز دست روی دست نگذاشته اند و قیمت های مناسبی را برای ایام عید در نظر گرفته اند. آنها هم تخفیف های تا 30 و 40 درصد را اعمال می کنند تا به جذب مشتری های بیشتر بپردازند. در گزارش پیش رو قیمت اقامت در هتل های شهرهای مختلف را بررسی کرده ایم. شهرهایی که بیشترین مسافرپذیری را در ایام نوروز دارند.

سفر به کیش

برای اولین مثال هتل آرامیس واقع در بازار پردیس کیش برای اقامت از 28 تا 30 اسفندماه قیمتی حدود یک میلیون و 700 هزار تومان تعیین کرده است. این قیمت برای اقامت دو نفر در اتاق های «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» تعیین شده. این دو نوع اتاق امکانات معمول چنین اتاق هایی را دارند.
 
 مقایسه هزینه اقامت در هتل های چهار شهر پرطرفدار ایران
 

هتل پنج ستاره ترنج کیش قیمت بسیار بیشتری نسبت به آرامیس برای این بازه زمانی دارد. این هتل در میدان جاسک کیش واقع شده است. اگر بازه زمانی را به یک تا چهارم فروردین تبدیل کنیم، هتل آرامیس دو اتاق «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» را با قیمتی معادل دو میلیون و 550 هزار تومان ارائه می کند. برای اقامت در این مدت در اتاق «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» را با قیمتی معادل دو میلیون و 550 هزار تومان ارائه می کند. برای اقامت در این مدت در اتاق «دوتخته ترنج- تویین» هتل ترنج باید چهار میلیون و 830 هزار تومان هزینه کنید.

اتاق «دوتخته کلاسیک رو به دریا» نیز قیمتی برابر شش میلیون و 270 هزار تومان دارد. هتل ترنج یک سوییت دارد که با عنوان «رویال ترنج رو به دریاچه» در منوی هتل قید شده است. اگر بخواهید چهار شب در این سوییت در بازه زمانی یکم تا چهارم فروردین اقامت کنید، باید شش میلیون و 90 هزار تومان هزینه کنید. یک اتاق شیک و باکلاس دیگر هم هست. اتاق «دوتخته کلاسیک رو به غروب- دابل» گزینه دیگری است که در برابر شما گذاشته شده. هزینه این یکی شش میلیون و 990 هزار تومان است.

هتل لوتوس کیش سه ستاره است و برای عید دو گزینه دارد. می توانید از «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» یک میلیون و 230 هزار تومانی استفاده کنید. هتل آرامش کیش نیز دو گزینه دارد؛ یکی «دوتخته- تویین» و دیگری «دوتخته- دابل» که هر دو قیمتی برابر دو میلیون و 250 هزار تومان دارند. هتل چهارستاره گراند کیش 14 درصد تخفیف برای میهمانان نوروزی خود در نظر گرفته است. «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» این هتل برای بازه زمانی مورد نظر یک میلیون و 950 هزار تومان قیمت دارد.

سفر به مشهد

هتل جواهر مشهد سه ستاره است. این هتل برای اقامت دو نفر در مشهد در بازه زمانی 28 تا 30 اسفندماه امسال سه گزینه پیش روی شان می گذارد. «دوتخته- دابل» قیمتی معادل 420 هزار تومان دارد. اقامت در «دوتخته- تویین» هم چنین هزینه ای دارد. اما «دوتخته فولبرد» قیمت بیشتری دارد و برای اقامت در این اتاق باید 740 هزار تومان هزینه کرد.
 
 مقایسه هزینه اقامت در هتل های چهار شهر پرطرفدار ایران
 

دو اتاق اول با 16 درصد و اتاق سوم با هفت درصد تخفیف ارائه می شود. هتل چهارستاره اترک دو اتاق «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» را دارد که هر دو با قیمت 676 هزار و 800 تومان عرضه می شوند.

هتل «سی نور» مشهد که در مجاورت بازار معروف «رضا» واقع شده، سه گزینه پیش روی مشتری خود می گذارد. اتاق های «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» با قیمتی معادل 690 هزار تومان کرایه داده می شود. اما «دو تخته فولبرد» 980 هزار تومان هزینه به مشتری تحمیل می کند. اما شما فرض بازه زمانی سفر به مشهد را به یکم تا چهارم فروردین تبدیل کنید.

در همین هتل سی نور مشهد اتاق «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» با قیمت 630 هزار تومان آن هم با 34 درصد تخفیف عرضه می شود. آن اتاق «دوتخته- فولبرد» که گفتیم در چنین بازه زمانی با قیمت 930 هزار تومان کرایه داده می شود.

برویم سراغ هتل مجلل و معروف «درویشی» که جزو پیشرفته ترین و فول امکانات ترین هتل های ایران است. این هتل هفت گزینه پیش روی شما می گذارد. «دوتخته اکونومی» ارزان ترین آنهاست. قیمت آن با لحاظ هشت درصد تخفیف یک میلیون و 84 هزار تومانی گزینه بعدی است. «کویین دوتخته» با قیمت یک میلیون و 452 هزار تومان، «سوییت دوتخته فصل» با قیمت یک میلیون و 452 هزار تومان، «سوییت امپریال دوتخته» با قیمت یک میلیون و 436 هزار تومان، «پنت هاوس اسپا» با قیمت سه میلیون و 680 هزار تومان، «دوبلکس پرزیدنتال» با قیمت سه میلیون و 680 هزار تومان نیز سایر گزینه های این هتل مجلل و فوق لوکس محسوب می شود. 

سفر به تهران

تهران در ایام نوروز به شدت خلوت می شود. هوای پاک و ترافیک روان پایتخت در این ایام بهترین زمان ممکن سال برای سفر به تهران را باعث می شود. ضمن اینکه در چنان روزهایی هتل های تهران به خاطر کمبود مشتری و مسافر، تخفیف های خوبی لحاظ می کنند. هتل پامچال سه ستاره بوده و دو گزینه ساده و معمول پیش روی تان می گذارد؛ «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» با قیمت یک میلیون و 388 هزار تومان گزینه های متوسطی محسوب می شوند.
 
 مقایسه هزینه اقامت در هتل های چهار شهر پرطرفدار ایران
 

هتل «شهر» تهران واقع در تهرانپارس در جوار جنگل های سرخه حصار قرار دارد. این هتل سه گزینه برای ما دارد. «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» با قیمت یک میلیون و 33 هزار تومانی شان ارزان ترین گزینه های هتل شهر هستند. اتاق «دوتخته لوکس» نیز گزینه دیگری است که یک میلیون و 701 هزار تومان قیمت دارد.

«هتل پارسیان اوین» از آن هتل های معروف تهران است که در یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران واقع شده است. این هتل آخر امکانات است و به همین تناسب، قیمت بالایی هم دارد. «دوتخته» معمولی این هتل دو میلیون و 70 هزار تومان هزینه دربر دارد.

«سوییت معمولی دوتخته» دو میلیون و 358 هزار تومان هزینه به مسافرینش تحمیل می کند. «سوییت رویال دوتخته» از این هم گران تر است. برای این نوع اتاق باید چهار میلیون و 482 هزار تومان هزینه کرد. اما اگر بخواهید در بازه زمانی اول تا چهارم فروردین ماه به تهران سفر کنید هزینه ها کمی بالاتر می رود. شاید هتل استقلال، معروف ترین هتل تهران باشد. جایی که تیم های پرسپولیس و استقلال هم برای شب بازی های خود در این هتل اقامت می کنند. قیمت اقامت در «دوتخته برج غربی- تویین» یک میلیون و 47 هزار تومان است. «دوتخت برج غربی- دابل» نیز همین هزینه را در بردارد. هزینه  این چند شب اقامت در «دوتخته برج شرقی- تویین» یک میلیون و 305 هزار تومان است. 

سفر به اصفهان

در وصف اصفهان گفتنی ها گفته شده است. ما دوباره آنها را نمی گوییم. اتاق «دوتخته- دابل» هتل «سفیر» این شهر قیمت بالایی ندارد. برای این اتاق باید 872 هزار تومان پرداخت کنید. «دوتخته- تویین» نیز همین قیمت را دارد. «سوییت دوتخته» این هتل چهارستاره یک میلیون و 180 هزار تومان بیشتر هزینه نمی سازد.
 
 مقایسه هزینه اقامت در هتل های چهار شهر پرطرفدار ایران
 

می رویم سراغ «هتل پیروزی». این هتل که امکانات متوسطی دارد قیمتش از هتل سیر کمتر است. قیمت این اتاق و قیمت «دوتخته- تویین» هر دو 751 هزار تومان است. اما «سوییت سانترال دوتخته» این هتل یک میلیون و 108 هزار تومان قیمت دارد. هزینه اقامت در «سوییت رویال دوتخته» یک میلیون و 252 هزار تومان است.

هتل دیگری هم به نام «زهره» در اصفهان وجود دارد که قیمت هایش نسبت به این دو هتل دیگر کمتر است. «بیزینس روم دوتخته» قیمتی برابر 602 هزار تومان دارد. اتاق «دوتخته- دابل» از این هم ارزان تر بوده و تنها 526 هزار تومان هزینه دارد. اتاق دیگر این هتل، اسم بامزه ای دارد. اتاق «دوتخته عروس و داماد» را می توانید با 724 هزار تومان کرایه کنید. اما گزینه دیگر، اقامت در روزهای یکم با چهارم فروردین به عنوان زمان پیک سفرهاست. هتل «عباسی» اصهفان معروف ترین هتل این شهر قدیمی است.
 
اتاق «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» این شهر با قیمتی معادل یک میلیون و 578 هزار تومان کرایه داده می شود. این هتل اتاقی دارد به نام «دوتخته چشم انداز- تویین» که قیمتی معادل دو میلیون و 124 هزار تومان دارد. اتاق «دوتخته چشم انداز- دابل» نیز چنین قیمتی دارد. «سوییت دوتخته» هتل عباسی نیز دو میلیون  و 583 هزار تومان هزینه به مسافر تحمیل می کند.

هتل کوثر این شهر نیز با قیمت یک میلیون و 458 هزار تومانی اتاق های «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» از گزینه های اقامت در اصفهان به شمار می رود.

مطالب مرتبط
موزه‌ای قرمز در تخت جمشید
ارتفاعات ماسال، بهشت گمشده گیلان
گردشگری نجومی در کویر یزد
نشانه های انسان اولیه را در کجای ایران می توان دید؟
فود استریت ها؛ از خیابان «سی تیر» تهران تا مشهورترین های جهان
مکان های دیدنی آلمان
بهترین رستوران های ایرانی در دبی
باغ شاهزاده ماهان - کرمان
ارگ راین
مکان های گردشگری استان فارس
ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی سایت
[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

دوشنبه 20 شهریور 1396
شاهد لحظه ای استراتژیک درباره برجام هستیم/امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای این توافق است

شاهد لحظه ای استراتژیک درباره برجام هستیم/امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای این توافق است

سه شنبه 21 شهریور 1396
عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

دوشنبه 20 شهریور 1396
طنز؛ شست مبارک

طنز؛ شست مبارک

دوشنبه 20 شهریور 1396
جوکهای جدید و خنده دار تلگرام (11)

جوکهای جدید و خنده دار تلگرام (11)

دوشنبه 20 شهریور 1396
6 ویژگی کلیدی که اپل باید به آیفون 8 اضافه کند

6 ویژگی کلیدی که اپل باید به آیفون 8 اضافه کند

دوشنبه 20 شهریور 1396
بهرتین گوشی های بدون حاشیه بازار موبایل

بهرتین گوشی های بدون حاشیه بازار موبایل

دوشنبه 20 شهریور 1396
معروفترین هکرهای جهان

معروفترین هکرهای جهان

دوشنبه 20 شهریور 1396
شعری برای وطن که همایون شجریان خواند+متن شعر ایران من

شعری برای وطن که همایون شجریان خواند+متن شعر ایران من

دوشنبه 20 شهریور 1396
فرمول پیشگیری از فقر آهن

فرمول پیشگیری از فقر آهن

دوشنبه 20 شهریور 1396
آیا ممکن است یک آدمِ روانی باشید؟

آیا ممکن است یک آدمِ روانی باشید؟

یکشنبه 19 شهریور 1396
طرز تهیه توپ ماهی سرخ شده

طرز تهیه توپ ماهی سرخ شده

یکشنبه 19 شهریور 1396
موزه‌ای قرمز در تخت جمشید

موزه‌ای قرمز در تخت جمشید

یکشنبه 19 شهریور 1396
ارتفاعات ماسال، بهشت گمشده گیلان

ارتفاعات ماسال، بهشت گمشده گیلان

یکشنبه 19 شهریور 1396
گردشگری نجومی در کویر یزد

گردشگری نجومی در کویر یزد

یکشنبه 19 شهریور 1396
نشانه های انسان اولیه را در کجای ایران می توان دید؟

نشانه های انسان اولیه را در کجای ایران می توان دید؟

یکشنبه 19 شهریور 1396
هنر جالبی که لکه ها ایجاد کرده اند

هنر جالبی که لکه ها ایجاد کرده اند

یکشنبه 19 شهریور 1396
با بازی های  محبوب تلگرام آشنا شوید!

با بازی های محبوب تلگرام آشنا شوید!

یکشنبه 19 شهریور 1396
دو بازیگر ایرانی از حضور در جشنواره‌ی فیلم تورنتو منع شدند

دو بازیگر ایرانی از حضور در جشنواره‌ی فیلم تورنتو منع شدند

یکشنبه 19 شهریور 1396
5 توصیه برای برخورد مناسب با مشتریان ناراضی

5 توصیه برای برخورد مناسب با مشتریان ناراضی

یکشنبه 19 شهریور 1396
مطالب محبوب
انلود Member Gir 12.0 ممبر گیر تلگرام افزایش اعضای کانال برای اندروید

انلود Member Gir 12.0 ممبر گیر تلگرام افزایش اعضای کانال برای اندروید

49 بازدید
گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

39 بازدید
با خانه‌موزه‌‌های تهران آشنا شوید

با خانه‌موزه‌‌های تهران آشنا شوید

31 بازدید
فیلم های سینمایی، با قید محدودیت سنی

فیلم های سینمایی، با قید محدودیت سنی

31 بازدید
رابرت دنیرو؛ هرگز احمق نیست!

رابرت دنیرو؛ هرگز احمق نیست!

29 بازدید
کشمش و خواص درمانی آن

کشمش و خواص درمانی آن

27 بازدید
ظهور نوعی درام اجتماعی جدید در تئاتر ایران

ظهور نوعی درام اجتماعی جدید در تئاتر ایران

27 بازدید
طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب (1)

طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب (1)

27 بازدید
عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

27 بازدید
10 ترفند برای گشت و گذار بهتر با مرورگر «مایکروسافت اج»

10 ترفند برای گشت و گذار بهتر با مرورگر «مایکروسافت اج»

25 بازدید
نقدی بر فیلم «بیگانه: پیمان» ساخته ریدلی اسکات

نقدی بر فیلم «بیگانه: پیمان» ساخته ریدلی اسکات

23 بازدید
روایت خواندنی توریستِ کانادایی از سفر به ایران

روایت خواندنی توریستِ کانادایی از سفر به ایران

23 بازدید
«کورش اسدی» چگونه زندگی کرد و چگونه نوشت؟

«کورش اسدی» چگونه زندگی کرد و چگونه نوشت؟

23 بازدید
سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

23 بازدید
نسبت جهان پهلوان تختی با فساد زمانه اش

نسبت جهان پهلوان تختی با فساد زمانه اش

23 بازدید
سریال «سرگذشت ناگوار»؛ جذاب و فانتزی اما سیاه

سریال «سرگذشت ناگوار»؛ جذاب و فانتزی اما سیاه

23 بازدید
یادداشتی متفاوت از «نیل گیمن»

یادداشتی متفاوت از «نیل گیمن»

23 بازدید
راه و رسم معروف شدن در اینستاگرام

راه و رسم معروف شدن در اینستاگرام

21 بازدید
اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان

اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان

21 بازدید
مواد غذایی مناسب فصل تابستان

مواد غذایی مناسب فصل تابستان

21 بازدید
کارت های گرافیک گیمینگ Radeon RX Vega سرانجام توسط AMD رونمایی شدند

کارت های گرافیک گیمینگ Radeon RX Vega سرانجام توسط AMD رونمایی شدند

21 بازدید
فواید سیگار الکترونیکی و نقش آن در ترک دائمی سیگار

فواید سیگار الکترونیکی و نقش آن در ترک دائمی سیگار

21 بازدید
چگونه در جمعه های دلگیر، حالمان را خوب کنیم؟

چگونه در جمعه های دلگیر، حالمان را خوب کنیم؟

21 بازدید
رامسر، عروس شهرهای شمال ایران

رامسر، عروس شهرهای شمال ایران

21 بازدید
طنز؛ آبمیوه‌گیری خودش اومده فرهنگش نیومده

طنز؛ آبمیوه‌گیری خودش اومده فرهنگش نیومده

21 بازدید
جدیدترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست!

جدیدترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست!

19 بازدید
دنیای واقعیت افزوده با هدست Meta 2 جایگزین سیستم‌های کامپیوتری می‌شود

دنیای واقعیت افزوده با هدست Meta 2 جایگزین سیستم‌های کامپیوتری می‌شود

19 بازدید
چرا وزن کم نمی‌کنیم؟

چرا وزن کم نمی‌کنیم؟

19 بازدید
وقتی گفت و گوهای ذهنمان، به ما خیانت می کنند

وقتی گفت و گوهای ذهنمان، به ما خیانت می کنند

17 بازدید
تاثیر موسیقی بر خلق و خوی انسان

تاثیر موسیقی بر خلق و خوی انسان

17 بازدید
گفت‌وگوی برجای‌ماندگان؛ دلقکی که حیات را نابود می‌کند

گفت‌وگوی برجای‌ماندگان؛ دلقکی که حیات را نابود می‌کند

17 بازدید
طنز؛ مرحوم ترمودینامیکش خوب بود!

طنز؛ مرحوم ترمودینامیکش خوب بود!

17 بازدید
نقش شبکه های اجتماعی در افزایش دمای زمین!

نقش شبکه های اجتماعی در افزایش دمای زمین!

17 بازدید
پادشاهان جهان اندروید

پادشاهان جهان اندروید

17 بازدید
برگ جهان؛ روستایی زیبا و دیدنی بیخ گوش تهران!

برگ جهان؛ روستایی زیبا و دیدنی بیخ گوش تهران!

17 بازدید
ایده‌هایی برای تولید محتوای ویدیویی

ایده‌هایی برای تولید محتوای ویدیویی

17 بازدید
گفت و گو با «بهناز شفیعی»، قهرمان موتور «ریس» زنان ایران

گفت و گو با «بهناز شفیعی»، قهرمان موتور «ریس» زنان ایران

17 بازدید
مطالب تصادفی
گفت و گو با اشکان خیل‌نژاد به بهانه اجرای «پسران تاریخ»

گفت و گو با اشکان خیل‌نژاد به بهانه اجرای «پسران تاریخ»

با قابلیت‌های پنهان گوگل کروم آشنا شوید

با قابلیت‌های پنهان گوگل کروم آشنا شوید

تبلیغات محیطی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد

تبلیغات محیطی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد

طنز؛ ما که هیچ‌وقت مقصر نیستیم

طنز؛ ما که هیچ‌وقت مقصر نیستیم

اینترنت اشیاء در ایران -

اینترنت اشیاء در ایران -

عفونت های مادرانه!

عفونت های مادرانه!

هتل های 5 ستاره ایرانی بهتر است یا خارجی؟

هتل های 5 ستاره ایرانی بهتر است یا خارجی؟

مشکلات جسمی افسردگی

مشکلات جسمی افسردگی

گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

هگل، فیلسوفی که شیفته گوته و روسو بود

هگل، فیلسوفی که شیفته گوته و روسو بود

بحث برانگیزترین پایان‌بندی های تاریخ سینما

بحث برانگیزترین پایان‌بندی های تاریخ سینما

یادداشتی درباره‏ کتاب «در راه» جک کرواک

یادداشتی درباره‏ کتاب «در راه» جک کرواک

اشعار «شمس لنگرودی»، طوفانی پنهان شده در نسیم

اشعار «شمس لنگرودی»، طوفانی پنهان شده در نسیم

مصاحبه با توبیاس وولف؛ نویسنده ای که از اوباما مدال گرفت

مصاحبه با توبیاس وولف؛ نویسنده ای که از اوباما مدال گرفت

زوج های هالیوودی که در سال 2017 جدا شدند

زوج های هالیوودی که در سال 2017 جدا شدند

ویژگی‌های فوق‌العاده گوشی «اسنشال فون»

ویژگی‌های فوق‌العاده گوشی «اسنشال فون»

سبزیجات چربی سوز

سبزیجات چربی سوز

تاریخِ زشتی

تاریخِ زشتی

ایده‌هایی برای تولید محتوای ویدیویی

ایده‌هایی برای تولید محتوای ویدیویی

سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

جشن عروسی در نقاط مختلف جهان

جشن عروسی در نقاط مختلف جهان

10 نشانه ای که باید گوشی جدید بخرید

10 نشانه ای که باید گوشی جدید بخرید

کتاب «مثل عکسی سیاه و سفید»؛ 100 نامه از فرانسوا تروفو

کتاب «مثل عکسی سیاه و سفید»؛ 100 نامه از فرانسوا تروفو

بازیگران سریال تاج و تخت، روی صندلی داغ

بازیگران سریال تاج و تخت، روی صندلی داغ

چگونه صدای خروپف راکاهش دهیم؟

چگونه صدای خروپف راکاهش دهیم؟

ضرورت حمله آمریکا به هیروشیما چه بود؟ + تصاویر

ضرورت حمله آمریکا به هیروشیما چه بود؟ + تصاویر

رایج ترین روش های خودکشی در ایران

رایج ترین روش های خودکشی در ایران

بازیگران ماهِ سینمای ایران، مرداد ۹۶

بازیگران ماهِ سینمای ایران، مرداد ۹۶

بهترین لپ تاپ‌ها برای آقا و خانم‌های مهندس

بهترین لپ تاپ‌ها برای آقا و خانم‌های مهندس

تکنیک‌های تبلیغات فیس‌بوک در سال جدید

تکنیک‌های تبلیغات فیس‌بوک در سال جدید

کارآفرینان موفقی که از مشکلات ذهنی رنج می برند

کارآفرینان موفقی که از مشکلات ذهنی رنج می برند

«جری لوئیس»؛ یك كمدین و هنرمند تكرار نشدنی

«جری لوئیس»؛ یك كمدین و هنرمند تكرار نشدنی

تاثیر موسیقی بر خلق و خوی انسان

تاثیر موسیقی بر خلق و خوی انسان

سرزمین هایی که قبل از مرگ باید دید!

سرزمین هایی که قبل از مرگ باید دید!

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

چهره های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

نمايش «مفيستو»؛ نمایش پیمان با شیطان

نمايش «مفيستو»؛ نمایش پیمان با شیطان

نقش موسیقی در زندگی افراد آسیب دیده

نقش موسیقی در زندگی افراد آسیب دیده

آدرین برودی؛ بازیگری که چینی ها عاشق‌اش هستند!

آدرین برودی؛ بازیگری که چینی ها عاشق‌اش هستند!

بهترین مرورگرهای ویندوز برای خوره های اینترنت

بهترین مرورگرهای ویندوز برای خوره های اینترنت

با 10 مسجد جامع و بزرگ جهان آشنا شوید

با 10 مسجد جامع و بزرگ جهان آشنا شوید

تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS
تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS
تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS