close
متخصص ارتودنسی
شاهد لحظه ای استراتژیک درباره برجام هستیم/امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای این توافق است
صفحه اصلی نقشه سایت خوراک
تبلیغات
محصول پرفروش فروشگاه
Title
عنوان محصول
قیمت : ...
خرید پستی
توضیحات محصول
در صورتی که محصولی جهت فروش دارید و خواهان تبلیغات آن در مجله اینترنتی ایرانی هستید به ما اطلاع دهید
موضوعات
آمار
● آمار مطالب کل مطالب : 499 کل نظرات : 2 ● آمار بازدید بازدید امروز : 83 بازدید دیروز : 6 بازدید هفته : 93 بازدید ماه : 1,019 بازدید سال : 1,019 بازدید کلی : 21,928 ● اطلاعات شما آی پی : 34.203.213.116 مروگر : سیستم عامل :
آرشیو
اگر تمایل دارید مطالب روزانه را در ایمیل خود دریافت نمائید، در خبرنامه نشانی ایمیل خود را ثبت کنید


شاهد لحظه ای استراتژیک درباره برجام هستیم/امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای این توافق است

هیئت تحریریه مجله
1:55
مجله ایرانی

شاهد لحظه ای استراتژیک درباره برجام هستیم/امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای این توافق است

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «اوبر بدرین» وزیر خارجه اسبق فرانسه امروز- دوشنبه - در نشست بررسی روابط ایران و فرانسه در شورای راهبردی روابط خارجی اظهارکرد: اکنون شرایط بسیار جالب است به ویژه از این جهت که بعد از برجام فصل جدیدی در روابط خارجه ایران آغاز شده است.

وزیر خارجه اسبق فرانسه افزود: در زمان مذاکرات هسته ای برخی در ایران با آن مخالف بودند و امروز هم به دنبال بهانه هستند تا این توافق را زیر سوال ببرند اما مشکل در اینجا نیست مشکل در آمریکا است. 

ودرین ادامه داد: نیروهای بسیار قدرتمندی به هر قیمت تلاش کردند مانع مذاکرات هسته ای شده و از تسهیل و اجرای آن جلوگیری کنند و هنوز این تلاش ها خاتمه نیافته است چرا که امروز نیز رئیس جمهور ترامپ مخالف این توافق است و در اکثر مسائل نیزغیرقابل پیش بینی است و این را هم اعلام کرده است. 

وزیرخارجه اسبق فرانسه با بیان این که شرایط کنونی بسیار حساس و مهم است اظهار داشت: به نظر من که از بیرون به مسائل نگاه می کنم، نفع ایران در اجرای این توافق است که ایران باید به تعهداتش عمل کند. البته آژانس هم مرتبا اعلام می کند که ایران به تعهدات خود پایبند بوده است و سایر امضاکنندگان هم نفعشان اجرای این توافق و تعهدات آنها است.

ودرین گفت: اکنون شاهد لحظه ای استراتژیک هستیم و در دوره ای که در آینده ای نزدیک پیش می آید دیگر امضاکنندگان برجام باید مانع از این شوند که آمریکا خط کاملا منفی در این خصوص اتخاذ کند.

وزیرخارجه اسبق فرانسه یادآورشد: باید ببینیم امضاکنندگان برجام چکار باید بکنند که توافق با تمام شرایط اجرایی شود البته فقط این موضوع نیست از نگاه فرانسه و برای ما نگاه ایران به مسائل منطقه، روابط اعراب و ایران، موضع ایران درخصوص یمن، سوریه و عراق و آینده سیاسی این کشورها، سناریوهای پیش رو در افغانستان، سیاست ترکیه، سیاست روسیه و بسیاری از موضوعات دیگر برای فرانسه حائز اهمیت است.

وی گفت: بنابر این واضح است که در شرایط کنونی و با انتخابات ریاست جمهوری در ایران و فرانسه و با وجود ترامپ در آمریکا حتما منافع دو طرف در این است که گفت و گوهای سیاسی در عالی ترین سطوح برقرار شود.

وزیرخارجه اسبق فرانسه در پاسخ به سوالی درباره موضع کشورهای اروپایی در قبال برجام اظهارکرد: کشورهای امضاکننده این توافق، موافق گفت و گو در مورد مسائل مختلف بودند. برخلاف آمریکا که رئیس جمهور این کشور همیشه در حمایت از برجام تنها بود.

وی یادآورشد: رئیس جمهور (وقت) آمریکا واقعا دید سیاسی خوب و شجاعت بالایی داشت چرا که با وجود اینکه در کنگره اکثریت را به همراه نداشت پیگیر این توافق بود.

ودرین افزود: در کشورهای اروپایی برخلاف آمریکا اختلافی دراین باره نه در سطح دولت ها، نه در مجالس ملی و نه درسطح افکار عمومی وجود نداشت، البته برخی رسانه ها موافق خط آمریکا بودند و می گفتند نمی شود به ایران اعتماد کرد هر چند اینها در اقلیت بودند.

وزیرخارجه اسبق فرانسه خاطرنشان کرد: در زمان مذاکرات و بعد از آن امضاکنندگان برجام مستقل از آمریکا بین خودشان هماهنگ و منسجم هستند.

ودرین در بخش دیگر از سخنان خود اظهار داشت: آمریکایی ها منتظرهستند ایران قدم اشتباه بردارد و بگویند ما توافق را ترک می کنیم آنها نیاز به بهانه دارند تا به قبل از برجام برگردند. 

این دیپلمات پیشین فرانسوی که به دعوت دفتر حقوقی ژید فرانسه در تهران حضور دارد در پاسخ به سوال دیگری در خصوص سطح مناسبات تهران- پاریس اظهار داشت: روابط ایران و فرانسه روابط قدیمی است البته لحظات دشواری هم در این مسیر وجود داشته است اما ما امروز امیدوار به چشم انداز مثبت هستیم.

وزیر خارجه اسبق فرانسه در پاسخ به سوالی پیرامون موضوع فراننسه در قبال برجام تصریح کرد: فرانسه در قبال سیاست آمریکا تنها نیست. فرانسه می تواند به ارائه پاسخ منسجم اروپا و سایر امضاکنندگان برجام به آمریکا نقش تعیین کننده ای ایفا کند در عین حال سطح روابط بین ایران و فرانسه خوب نیست و دو طرف می توانند روابط استراتژیک داشته باشند.

وی تاکید کرد: فرانسه عضو دائم شورای امنیت است و مسائل زیادی وجود دارد که می تواند نقشی در مسائل داشته باشد و متن هایی را (در شورای امنیت) پیشنهاد کند.

ودرین با بیان اینکه روابط استراتژیک بین دو کشور فقط بحث حرف و خطابه نیست اضافه کرد: دوره مهمی در حیات روابط دوجانبه ایران و فرانسه ایجاد شده است البته از نظر نتایج اقتصادی برجام نتایج کافی نیست.

وی افزود: اوباما شجاعت به خرج داد و این توافق را محقق کرد چرا که قبل از انتخابات هم در آمریکا اکثریت کنگره مخالف توافق بودند و نمی خواستند که برجام را تصویب کنند.

وزیر خارجه اسبق فرانسه خاطرنشان کرد: علاوه بر این می دانیم که نتانیاهو مخالف این توافق بود و می خواست تحریم ها دوباره اعمال شود او هنوز هم در حزب جمهوریخواه نفوذ دارد. شرایط دشوار است و حضور ترامپ هم وضعیت را بدتر کرده اسست.

ودرین با اشاره به تعلیق برخی از تحریم ها و اعمال دوباره آنها از سوی دولت جدید آمریکا بیان داشت: ایران هم از یک جانبه گرایی حقوقی آمریکا انتقاد می کند که این موضوع بحث قدیمی است. 

ودرین اضافه کرد: ما به لحظه ای رسیده ایم که چین و اروپایی ها با یکجانبه گرایی آمریکا مخالف هستند و ما به دنبال روابط اقتصادی خوب هستیم در عین حال نباید فراموش کرد که آمریکا شرایط و موقعیت گذشته را ندارد.

وزیر خارجه اسبق فرانسه ادامه داد: من در دهه 90 اصطلاح قدرت برتر را مطرح کردم این تحلیل نبود، بلکه مشاهده شرایط سال های 90 بود که آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی است ولی امروز دنیا تغییر کرده است.

وی اضافه کرد: با بیان اینکه آمریکا با سوءاستفاده تحریم ها به دنبال حفظ محدودیت ها علیه ایران است.

ودرین تصریح کرد: در عین حال من فکر می کنم ایران نیاز دارد که سیستم بانکی خود را مدرن کند این موضوع مستقل از موضوع تحریم ها است. دوره طولانی تحریم در این راستا نبوده است که سیستم بانکی ایران متحول شود و امروز باید این کارانجام شود.

وزیرخارجه اسبق فرانسه در پاسخ به سوالی پیرامون سیاست فرانسه در قبال رژیم صهیونیستی و فلسطین، همچنین محدودسازی برنامه هسته ای این رژیم اظهار داشت: فرانسه تنها کشور اروپایی است که نسبت به دولت فلسطین متعهد بوده است و فرانسه آخرین کشوری است که باید از آن انتقاد کنید.

وی بیان داشت: البته اگر نخواهیم به تاریخ برگردیم و دوره مارشال دوگل را مدنظر قرار دهیم، ژیس کاردستن اولین کسی بود که از اروپایی ها تحت عنوان اعلامیه ونیز خواستار تشکیل دولت مستقل برای فلسطینی ها شد و در این در حالی است که در آمریکا مشکلات زیادی در این باره وجود داشت و شاهد حملات بی رحمانه ایی از طرف اسرائیل بودیم.

وی افزود: فرانس به سیاست خود و دفاع از ایده دولت فلسطینی ادامه می دهد این امر با مخالفت بسیاری از اروپایی ها روبرو شده است که خواهان ریسک نیستند با وجود اینکه سیاست های اسراییل و حزب لیکود را دوست ندارند در عین حال مایل نیستند با آن درگیر شوند و مشکل کماکان باقی است.

ودرین اظهارکرد: چند ماه قبل از انتخاب رئیس جمهور جدید فرانسه لوران فابیوس وزیر خارجه سابق فرانسه سعی کرد فرایند صلح را از سر بگیرد این تلاش ها کافی نیستند ولی اعراب هم هیچ کاری نکردند بنابر این فرانسه صادقانه رفتار کرد و آخرین کشوری است که شما باید از آن انتقاد کنید.

وزیرخارجه اسبق فرانسه درباره محدودسازی برنامه هسته ای رژیم صهیونیستی نیزگفت: فرانسه تنها کشورغربی است که موضع متفاوتی درقبال مسائل مختلف دارد البته نه آنقدر که شما می خواهید فرانسه به تنهایی می خواهد عدالت را در دنیا اجرا کند اما جهان واقعیاتی هم دارد هر چند ما بعضا سیاست یک بام و دو هوا را مشاهده می کنیم. 

ودرین تصریح کرد: شما می توانید به یک کشور کوچک و شکننده ایراد بگیرید اما چرا به کشورهای دیگر انتقاد نمی کنید در هر صورت فرانسه از دیرباز سیاست خاص خود را داشته و دورو نبوده است ضمن اینکه در فرانسه مباحث داخلی وجود دارد مبنی بر اینکه باید موضع مستقلی داشته باشد و منافع فراننسه به چه نحو تامین شود. 

وی درپاسخ به این سوال که آیا شاهد وضعیت چند قطبی در جهان هستیم اظهار داشت: اگر بخواهیم واقعیت را بگوییم جهان چندقطبی نیست ولی اگر این امر به عنوان هدف باشد را که نه؟. ما در وضعیت میانه قرار داریم برخی می گویند آمریکا همانند سابق نیست و قطبی هم وجود ندارد به طوری که فردی به نام هاس در آمریکا از دنیای بدون قطب سخن می گوید و فابیوس هم از این تعبیر استفاده می کند.

وی تصریح کرد: نباید فراموش کرد که ما دنیای چند جانبه ای داریم البته مفاهیم ساده نیستند ما در دنیای به هم ریخته ای به سر می بریم در واقع شرایط آرام نیست.

ودرین یادآورشد: درشرایط حساس فعلی توافق برجام موضوع بسیار حادی است که با اختلافات نظری بسیار زیاد و شرایط بسیار پیچیده در لحظه ای توافق حاصل شد و این خیلی بارزش است و باید به هر قیمتی شده رهیافت وسیع تری داشته باشیم و این توافق را حفظ کنیم.

وزیرخارجه اسبق فرانسه درپاسخ به سوال دیگری درباره مناسبات اقتصادی ایران و فرانسه اظهار داشت: اینکه هر لحظه بگویم ما در قبال روابط منافع کافی نداشتیم در تعاملات اقتصادی نباید اینگونه استدلال کرد در حال حاضر ایرانی ها می توانند ایرباس بخرند، البته این خریدها مخالفانی هم دارد اما باید از دو طرف به مساله نگاه کرد وقتی توتال به ایران می آید شجاعت به خرج می دهد باید شرایط آمریکا را هم در نظر گرفت. البته روشن است که متقابلا دو کشور از قرارداد نفتی منتفع می شوند.

ودرین یادآور شد: ایران کشوری است که محکم از منافع خود دفاع می کند و من مثالی نمی شناسم که ایران به طرف خود کادو داده باشد اما در مذاکرات اقتصادی شما باید توسعه روابط را مدنظر قرار دهید. به طوری که آمریکا نتواند این روابط را از بین ببرد و در عین حال توسعه کشور خود را مدنظر داشته باشد.

وزیرخارجه اسبق فرانسه اضافه کرد: خواست ایرانی ها هم همین است وانتخابات ریاست جمهوری اخیر ایران این امر را تایید می کند. 

وی در پاسخ به سوالی درخصوص موضع فرانسه در قبال آزمایش موشکی ایران و پرتاب موشک ماهواره بر سیمرغ اظهارداشت: من وارد جزئیات نمی شود اما در سیاست باید همه چیزها را در نظر گرفت اینکه آیا ایران حق دارد یک بحث است و می شود درباره آن استدلال کرد.

ودرین گفت: من متخصص موشک نیستم ولی اینکه آیا الان لحظه خوبی بر ای این کار است و با توجه به شرایط اقدام هوشمندانه ای است بحث دیگری است.

این دیپلمات پیشین فرانسوی بیان داشت: باید شرایط را در نظر گرفت که واشنگتن می تواند از این اقدامات سوءاستفاده کند در حالی که این فعالیت ها قانونی هستند آنها بهانه هایی مطرح می کنند در واقع اینها بستگی دارد که ما در تهران چه ایده ای داشته باشیم و نسبت به توازن قوا در واشنگتن چه نظری داریم.

ودرین یادآور شد: وضعیت دنیا پیچیده است و هر کشوری از منافع خود دفاع می کند اما باید به شکل هوشمندانه ای این کار را انجام دهد.

سیام*2021*3061*1724*خبرنگار: داود مرادپور*انتشار: حسین فتح الهی

 

انتهای پیام /* 

ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی سایت
[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

دوشنبه 20 شهریور 1396
شاهد لحظه ای استراتژیک درباره برجام هستیم/امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای این توافق است

شاهد لحظه ای استراتژیک درباره برجام هستیم/امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای این توافق است

سه شنبه 21 شهریور 1396
عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

دوشنبه 20 شهریور 1396
طنز؛ شست مبارک

طنز؛ شست مبارک

دوشنبه 20 شهریور 1396
جوکهای جدید و خنده دار تلگرام (11)

جوکهای جدید و خنده دار تلگرام (11)

دوشنبه 20 شهریور 1396
6 ویژگی کلیدی که اپل باید به آیفون 8 اضافه کند

6 ویژگی کلیدی که اپل باید به آیفون 8 اضافه کند

دوشنبه 20 شهریور 1396
بهرتین گوشی های بدون حاشیه بازار موبایل

بهرتین گوشی های بدون حاشیه بازار موبایل

دوشنبه 20 شهریور 1396
معروفترین هکرهای جهان

معروفترین هکرهای جهان

دوشنبه 20 شهریور 1396
شعری برای وطن که همایون شجریان خواند+متن شعر ایران من

شعری برای وطن که همایون شجریان خواند+متن شعر ایران من

دوشنبه 20 شهریور 1396
فرمول پیشگیری از فقر آهن

فرمول پیشگیری از فقر آهن

دوشنبه 20 شهریور 1396
آیا ممکن است یک آدمِ روانی باشید؟

آیا ممکن است یک آدمِ روانی باشید؟

یکشنبه 19 شهریور 1396
طرز تهیه توپ ماهی سرخ شده

طرز تهیه توپ ماهی سرخ شده

یکشنبه 19 شهریور 1396
موزه‌ای قرمز در تخت جمشید

موزه‌ای قرمز در تخت جمشید

یکشنبه 19 شهریور 1396
ارتفاعات ماسال، بهشت گمشده گیلان

ارتفاعات ماسال، بهشت گمشده گیلان

یکشنبه 19 شهریور 1396
گردشگری نجومی در کویر یزد

گردشگری نجومی در کویر یزد

یکشنبه 19 شهریور 1396
نشانه های انسان اولیه را در کجای ایران می توان دید؟

نشانه های انسان اولیه را در کجای ایران می توان دید؟

یکشنبه 19 شهریور 1396
هنر جالبی که لکه ها ایجاد کرده اند

هنر جالبی که لکه ها ایجاد کرده اند

یکشنبه 19 شهریور 1396
با بازی های  محبوب تلگرام آشنا شوید!

با بازی های محبوب تلگرام آشنا شوید!

یکشنبه 19 شهریور 1396
دو بازیگر ایرانی از حضور در جشنواره‌ی فیلم تورنتو منع شدند

دو بازیگر ایرانی از حضور در جشنواره‌ی فیلم تورنتو منع شدند

یکشنبه 19 شهریور 1396
5 توصیه برای برخورد مناسب با مشتریان ناراضی

5 توصیه برای برخورد مناسب با مشتریان ناراضی

یکشنبه 19 شهریور 1396
مطالب محبوب
انلود Member Gir 12.0 ممبر گیر تلگرام افزایش اعضای کانال برای اندروید

انلود Member Gir 12.0 ممبر گیر تلگرام افزایش اعضای کانال برای اندروید

85 بازدید
گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

63 بازدید
با خانه‌موزه‌‌های تهران آشنا شوید

با خانه‌موزه‌‌های تهران آشنا شوید

55 بازدید
رابرت دنیرو؛ هرگز احمق نیست!

رابرت دنیرو؛ هرگز احمق نیست!

53 بازدید
فیلم های سینمایی، با قید محدودیت سنی

فیلم های سینمایی، با قید محدودیت سنی

49 بازدید
سریال «سرگذشت ناگوار»؛ جذاب و فانتزی اما سیاه

سریال «سرگذشت ناگوار»؛ جذاب و فانتزی اما سیاه

47 بازدید
یادداشتی متفاوت از «نیل گیمن»

یادداشتی متفاوت از «نیل گیمن»

47 بازدید
ظهور نوعی درام اجتماعی جدید در تئاتر ایران

ظهور نوعی درام اجتماعی جدید در تئاتر ایران

45 بازدید
10 ترفند برای گشت و گذار بهتر با مرورگر «مایکروسافت اج»

10 ترفند برای گشت و گذار بهتر با مرورگر «مایکروسافت اج»

45 بازدید
طرز تهیه توپ ماهی سرخ شده

طرز تهیه توپ ماهی سرخ شده

45 بازدید
کشمش و خواص درمانی آن

کشمش و خواص درمانی آن

43 بازدید
فواید سیگار الکترونیکی و نقش آن در ترک دائمی سیگار

فواید سیگار الکترونیکی و نقش آن در ترک دائمی سیگار

43 بازدید
نسبت جهان پهلوان تختی با فساد زمانه اش

نسبت جهان پهلوان تختی با فساد زمانه اش

43 بازدید
تبلیغات محیطی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد

تبلیغات محیطی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد

43 بازدید
[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

43 بازدید
راه و رسم معروف شدن در اینستاگرام

راه و رسم معروف شدن در اینستاگرام

41 بازدید
اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان

اپلیکیشن هایی برای حفاظت از حریم شخصی تان

41 بازدید
سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

41 بازدید
مواد غذایی مناسب فصل تابستان

مواد غذایی مناسب فصل تابستان

41 بازدید
کارت های گرافیک گیمینگ Radeon RX Vega سرانجام توسط AMD رونمایی شدند

کارت های گرافیک گیمینگ Radeon RX Vega سرانجام توسط AMD رونمایی شدند

41 بازدید
چگونه در جمعه های دلگیر، حالمان را خوب کنیم؟

چگونه در جمعه های دلگیر، حالمان را خوب کنیم؟

41 بازدید
تاثیر موسیقی بر خلق و خوی انسان

تاثیر موسیقی بر خلق و خوی انسان

41 بازدید
طنز؛ مرحوم ترمودینامیکش خوب بود!

طنز؛ مرحوم ترمودینامیکش خوب بود!

41 بازدید
ایده‌هایی برای تولید محتوای ویدیویی

ایده‌هایی برای تولید محتوای ویدیویی

41 بازدید
5 توصیه برای برخورد مناسب با مشتریان ناراضی

5 توصیه برای برخورد مناسب با مشتریان ناراضی

41 بازدید
دو بازیگر ایرانی از حضور در جشنواره‌ی فیلم تورنتو منع شدند

دو بازیگر ایرانی از حضور در جشنواره‌ی فیلم تورنتو منع شدند

41 بازدید
شعری برای وطن که همایون شجریان خواند+متن شعر ایران من

شعری برای وطن که همایون شجریان خواند+متن شعر ایران من

41 بازدید
«کورش اسدی» چگونه زندگی کرد و چگونه نوشت؟

«کورش اسدی» چگونه زندگی کرد و چگونه نوشت؟

39 بازدید
دنیای واقعیت افزوده با هدست Meta 2 جایگزین سیستم‌های کامپیوتری می‌شود

دنیای واقعیت افزوده با هدست Meta 2 جایگزین سیستم‌های کامپیوتری می‌شود

39 بازدید
رامسر، عروس شهرهای شمال ایران

رامسر، عروس شهرهای شمال ایران

39 بازدید
طنز؛ آبمیوه‌گیری خودش اومده فرهنگش نیومده

طنز؛ آبمیوه‌گیری خودش اومده فرهنگش نیومده

39 بازدید
هنر جالبی که لکه ها ایجاد کرده اند

هنر جالبی که لکه ها ایجاد کرده اند

39 بازدید
عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

عوارض مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها

39 بازدید
دهکده رنگین کمانی تایچونگ در تایوان

دهکده رنگین کمانی تایچونگ در تایوان

37 بازدید
روایت خواندنی توریستِ کانادایی از سفر به ایران

روایت خواندنی توریستِ کانادایی از سفر به ایران

37 بازدید
وقتی گفت و گوهای ذهنمان، به ما خیانت می کنند

وقتی گفت و گوهای ذهنمان، به ما خیانت می کنند

37 بازدید
جدیدترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست!

جدیدترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست!

37 بازدید
مطالب تصادفی
تبلیغات محیطی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد

تبلیغات محیطی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد

هگل، فیلسوفی که شیفته گوته و روسو بود

هگل، فیلسوفی که شیفته گوته و روسو بود

گفت و گو با «مهران و نور»، زوج تکواندوکار ایرانی-ترکیه‌ای

گفت و گو با «مهران و نور»، زوج تکواندوکار ایرانی-ترکیه‌ای

برگ جهان؛ روستایی زیبا و دیدنی بیخ گوش تهران!

برگ جهان؛ روستایی زیبا و دیدنی بیخ گوش تهران!

اگر به دیدن صحنه های مستهجن عادت کرده اید...!

اگر به دیدن صحنه های مستهجن عادت کرده اید...!

افسردگی؛ از سیر تا پیاز

افسردگی؛ از سیر تا پیاز

شغل‌های خانگی در سال ۲۰۱۷

شغل‌های خانگی در سال ۲۰۱۷

فیلم هایی که زندگی افراد را خراب کردند

فیلم هایی که زندگی افراد را خراب کردند

نکاتی مهم در بازاریابی ویدئویی

نکاتی مهم در بازاریابی ویدئویی

این 5 گوشی را بخرید!

این 5 گوشی را بخرید!

بهترین لپ تاپ‌ها برای آقا و خانم‌های مهندس

بهترین لپ تاپ‌ها برای آقا و خانم‌های مهندس

سفید شدن یک سیاه پوست با صابون

سفید شدن یک سیاه پوست با صابون

نظرات رانندگان اسنپ در باره این پلیکشین

نظرات رانندگان اسنپ در باره این پلیکشین

با روغن رزماری صورت خود را جوان کنید!

با روغن رزماری صورت خود را جوان کنید!

باورهای غلط در مورد افسردگی

باورهای غلط در مورد افسردگی

گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

گفت و گو با بهاره رهنما، درباره بازیگری و کارگردانی

نسبت جهان پهلوان تختی با فساد زمانه اش

نسبت جهان پهلوان تختی با فساد زمانه اش

کارت های گرافیک گیمینگ Radeon RX Vega سرانجام توسط AMD رونمایی شدند

کارت های گرافیک گیمینگ Radeon RX Vega سرانجام توسط AMD رونمایی شدند

پروژه های سینمایی شکست خورده‌‌ی قرن بیست و یکم

پروژه های سینمایی شکست خورده‌‌ی قرن بیست و یکم

بهرتین گوشی های بدون حاشیه بازار موبایل

بهرتین گوشی های بدون حاشیه بازار موبایل

فود استریت ها؛ از خیابان «سی تیر» تهران تا مشهورترین های جهان

فود استریت ها؛ از خیابان «سی تیر» تهران تا مشهورترین های جهان

سفر به ده کشور جذاب، با کمترین هزینه

سفر به ده کشور جذاب، با کمترین هزینه

خیزِ «کرمان» برای جذب گردشگران خارجی

خیزِ «کرمان» برای جذب گردشگران خارجی

سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

سلامت روان هم خرج دارد اما چقدر؟

٣٩ سال از ربوده‌شدن «امام‌ موسی صدر» گذشت

٣٩ سال از ربوده‌شدن «امام‌ موسی صدر» گذشت

طرز تهیه املت ایتالیایی

طرز تهیه املت ایتالیایی

[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

[پست موقت] - شبکه احتماعی فیس نما و کسب درآمد برای اعضای آن

جهان بخشر، فکر می کنم یک مرد 30 ساله ام!

جهان بخشر، فکر می کنم یک مرد 30 ساله ام!

اَلِکسا (Alexa) چیست و چه کاری می کند؟

اَلِکسا (Alexa) چیست و چه کاری می کند؟

پرفروش ترین کتاب ها در طول تاریخ

پرفروش ترین کتاب ها در طول تاریخ

اشعار «شمس لنگرودی»، طوفانی پنهان شده در نسیم

اشعار «شمس لنگرودی»، طوفانی پنهان شده در نسیم

اگر اینترنت یک روز قطع شود چه می شود؟

اگر اینترنت یک روز قطع شود چه می شود؟

طنز؛ آبمیوه‌گیری خودش اومده فرهنگش نیومده

طنز؛ آبمیوه‌گیری خودش اومده فرهنگش نیومده

وقتی از شایسته سالاری حرف می زنیم

وقتی از شایسته سالاری حرف می زنیم

5 عادت غذایی که زود پیرتان می‌کند

5 عادت غذایی که زود پیرتان می‌کند

گفت و گوی صریح با بهروز افخمی: هفت سینما را زنده کرد

گفت و گوی صریح با بهروز افخمی: هفت سینما را زنده کرد

تغذیه سالم در سنین مختلف زندگی

تغذیه سالم در سنین مختلف زندگی

بهترین رستوران های ایرانی در دبی

بهترین رستوران های ایرانی در دبی

کودکان قهرمان ماجراهای سینمایی ایران

کودکان قهرمان ماجراهای سینمایی ایران

رئیس‌‌ جمهور آمریکا و اختلال شخصیت

رئیس‌‌ جمهور آمریکا و اختلال شخصیت

تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS
تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS
تبلیغات متنی
محل تبلیغات متنی شما با قیمت ارزان
YOUR ADS